Американська мрія

Чому ми назвали новий сертифікат “Американська мрія”?

Американська мрія — це “про країну, де життя кожної людини буде кращим, багатшим і повнішим, де кожен матиме можливості відповідно до своїх здібностей і зусиль” (історик і письменник Джеймс Труслоу Адамс).

Як США забезпечує здійснення цієї національної ідеї? Різними шляхами. Один з них — військова могутність держави. Що це підтверджує?

▫️У перелік 25 світових лідерів збройного ринку в 2019 році потрапили 12 американських фірм (з доповіді SIPRI – Стокгольмського інституту проблем миру). Їхня частка від загального обсягу експорту зброї у світі складає 36%.

▫️США станом на 2018 рік в рейтингу Global Firepower посідає 1 місце в світі за витратами на оборонний бюджет: $647 млрд.

▫️Збройні сили США є найбільш боєздатними в світі, призначені для захисту свободи, незалежності і територіальної цілісності США як держави.

Яка саме зброя перебуває на озброєнні в США?

⚫️ Серед нашого асортименту ми зібрали таку актуальну трійку:
Карабін — Smith & Wesson M&P15
Рушниця — Mossberg 590A1
Пістолет — SIG Sauer P320

Вони вигравали конкурси для перебування в арсеналі американської армії та були спеціально розроблені з дотриманням суворіших військових стандартів. А тепер ви можете спробувати їхні цивільні аналоги, які відрізняються, в основному, лише неможливістю автоматичного вогню. У всьому іншому — маєте змогу відчути себе американським військовим.

Меню